Od dawna nie prowadziłaś samochodu? A może dopiero zdałaś egzamin i nie czujesz się zbyt pewnie za przysłowiowym kółkiem? Szkoła Jazdy dla Pań PANIE NA DOSZKALANIE to miejsce, w którym podszlifujesz swoje umiejętności, nabierzesz pewności siebie i przekonasz się, że jazda samochodem to prawdziwa przyjemność.

Jazdy doszkalające to formuła, z której mogą skorzystać zarówno osoby posiadające prawo jazdy kat. B, jak i przyszli kierowcy, którzy po zakończeniu części praktycznej kursu nie czują się jeszcze na siłach, żeby podejść do egzaminu państwowego. Nasza Szkoła Jazdy dla Pań od lat pomaga Płci Pięknej stawać się jeszcze lepszym i bardziej przewidującym kierowcą, który jeździ pewnie i bezpiecznie, zachowując przy tym odpowiednią dynamikę jazdy dostosowaną do wybranego typu drogi.

Dlaczego jazdy doszkalające w Szkole Jazdy dla Pań?

Doszkalamy nie tylko Panie, ale to przede wszystkim do nich kierujemy naszą ofertę. Dlaczego? Bo nie wierzymy stereotypom, zgodnie z którymi kobieta nie może być dobrym kierowcą, wręcz przeciwnie. Nie jedna nasza kursantka udowodniła w sytuacji stresującej na drodze, że za kierownicą radzi sobie zdecydowanie lepiej niż przeciętny facet. Dlatego drogie Panie, jeśli macie już dosyć głupkowatych komentarzy i uśmieszków zapraszamy do naszej szkoły jazdy. Tutaj profesjonalnie, a zarazem ze spokojem przećwiczymy wszystkie manewry i omówimy niezrozumiałe sytuacje drogowe… Nauczymy się tak ustawiać fotel kierowcy, żeby zapewnić odpowiednią widoczność, a zarazem bezpieczeństwo jazdy, także bez konieczności rozstawania się z Waszymi ukochanymi szpilkami. Nasze jazdy doszkalające to czas i miejsce na to, żeby:

  • oswoić się ze wzmożonym ruchem drogowym po dłuższej przerwie,
  • poczuć się pewnie za kierownicą po zdarzeniu drogowym,
  • podszlifować umiejętności jazdy przed rozpoczęciem samodzielnego prowadzenia samochodu po zdanym egzaminie,
  • jeszcze lepiej przygotować się do egzaminu praktycznego.

Jazdy doszkalające – Warszawa

Babska Szkoła Jazdy PANIE NA DOSZKALANIE realizuje jazdy doszkalające na terenie miasta Warszawa. Do skorzystania z naszej unikalnej oferty zachęcamy przede wszystkim Panie na Doszkalanie, z dzielnic Białołęka i Targówek. Podczas jazd pokażemy Wam, jak poruszać się po dużych osiedlach mieszkalnych takich jak Tarchomin i jak wybierać dogodne miejsca parkingowe. Pomożemy Wam również w zdobyciu pewności siebie w poruszaniu się po dzielnicy w której mieszkanie, pracujecie, odwiedzacie krewnych lub znajomych.