Co składa się na Program


 1. Jazda próbna
  2 godziny jazdy z instruktorem samochodem szkoleniowym. W tym czasie przekonasz się, co tak naprawdę umiesz, ile pamiętasz, co sprawia ci największe kłopoty, czy Twoje obawy są uzasadnienie, jakie są Twoje mocne i słabe strony.
 2. Plan działania
  Jeśli zdecydujesz się na kontynuację, wspólnie opracujemy plan dalszego działania.
  – Ty decydujesz, jakie umiejętności chcesz doskonalić i co ćwiczyć (np. jazda po zmierzchu, parkowanie w centrach handlowych, jazda trasą szybkiego ruchu itp.)
  – doświadczony instruktor podpowie Ci, co wymaga treningu, które umiejętności są na wystarczającym poziomie.
  – wspólnie ustalicie harmonogram dalszego działania, zdecydujecie o wyborze pakietu lub programu indywidualnego.
 3. Pokonanie strachów
  W zależności od wybranego pakietu 12, 16 lub 30 godzin jazdy samochodem z doświadczonym instruktorem. W tym czasie będzie realizowany ustalony program, przekonasz się, jak łatwo pokonać lęki związane z prowadzeniem samochodu.
 4. Opcjonalnie – Jazda swoim
  Dysponujesz autem i chcesz nabrać swobody w jego prowadzeniu? Proponujemy jazdy Twoim samochodem w asyście instruktora.Program zawsze indywidualnie dostosowujemy do umiejętności, możliwości, predyspozycji, a także samopoczucia Klienta. Niczego nie robimy na siłę, lęki oswajamy bezstresowo.Przebieg szkolenia, a także pokonywane w tym czasie trasy ustalane są razem z Klientem – może to być na przykład trasa z domu do pracy, na działkę itp.