doszkalnaie_wlochy

Szkoła jazdy Panie Na Doszkalanie to miejsce dedykowane przede wszystkim kobietom, które czują, że potrzebują kilku dodatkowych lekcji jazdy samochodem, aby na nowo nabrać pewności siebie za kółkiem. Zdarza się, że ze względu na macierzyństwo lub inne obowiązki panie przestają prowadzić samochód na dłuższy czas, a następnie mają problem z ponownym przystosowaniem się do warunków jazdy. Nasza szkoła nie jest dedykowana tylko kobietom, jednak to do nich kierujemy naszą ofertę w pierwszej kolejności. Jeżeli miałaś długą przerwę w prowadzeniu pojazdu lub chcesz nabrać wprawy po zdaniu prawa jazdy, zapraszamy na kurs. Zależy nam na tym, aby każda kobieta mogła zdobyć odpowiednie doświadczenie i nabrać wprawy w poruszaniu się samochodem na trasie i po zatłoczonym mieście.

Lekcje doszkalające – dlaczego warto zamówić kurs?

Jazdy doszkalające w naszej szkole to formuła, z której mogą skorzystać zarówno przyszli kierowcy, jak i osoby, które już posiadają prawo jazdy kategorii B, jednak chcą wziąć kilka dodatkowych kursów, aby poczuć się pewniej za kierownicą. Zdanie egzaminu praktycznego nie oznacza, że stajemy się super kierowcami i wiele osób ma problem z tym, aby nabyć pewności siebie i odważyć się samodzielnie wyjechać na miasto. Jesteśmy od tego, aby Ci w tym pomóc. Nasza szkoła jazdy od lat pomaga kobietom (i nie tylko) zdobywać doświadczenie i nabywać odwagi do tego, aby swobodnie poruszać się nie tylko po trasie, ale też po zatłoczonym centrum miasta.

W ramach naszych kursów możesz poćwiczyć parkowanie, także w ciasnych przestrzeniach, jak również nauczyć się poruszać po trudnych skrzyżowaniach czy rondzie. Nasza oferta jazd doszkalających skierowana jest dla mieszkanek dzielnicy Warszawa Włochy oraz innych obszarów stolicy. Warszawa uznawana jest za jedno z najtrudniejszych polskich miast dla kierowców, dlatego zależy nam, aby każda nasza kursantka opanowała poruszanie się po stolicy do perfekcji.

Jazdy doszkalające Warszawa Włochy – poczuj pewność siebie za kierownicą

Jazdy doszkalające oferujemy mieszkankom Warszawa Włochy oraz innych dzielnic stolicy. Każda kursantka może spotkać się u nas ze zrozumieniem, a nasi instruktorzy dbają o to, aby pomóc wszystkim kobietom odkryć w sobie naturalnego kierowcę. Nauczymy Cię poruszać się pewnie samochodem po Warszawie, a  gdy już opanujesz to miasto, inne trasy będą dla Ciebie banalnie proste.