W życiu wielu kobiet zdarzają się przerwy w prowadzeniu samochodu, które mogą prowadzić do braku pewności siebie i obaw do tego, aby ponownie zasiąść za kółkiem. Szkoła jazdy dla pań PANIE NA DOSZKALANIE to miejsce, w którym można podszkolić swoje umiejętności nie tylko w zakresie obsługi samochodu, ale też poruszania się po trasie i po mieście zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Nasza oferta skierowana jest dla kobiet, które nie czują się pewnie, jadąc samochodem w roli kierowcy. Niezależnie od tego, czy od dawna nie prowadziłaś samochodu, czy też dopiero zdałaś prawo jazdy, ale czujesz, że potrzebujesz kilku dodatkowych lekcji, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dlaczego warto skorzystać z jazdy doszkalającej w szkole dla pań?

Nasza szkoła zajmuje się doszkalaniem nie tylko kobiet, jednak to do nich w pierwszej kolejności kierujemy naszą ofertę. Dlaczego? Ponieważ w naszej szkole jazdy kobiety mogą cieszyć się spokojnymi jazdami doszkalającymi, bez irytujących komentarzy osób, które w dalszym ciągu są przekonane, że płeć żeńska nie nadaje się za kierownicę. Według nas każda kobieta może być świetnym kierowcą, a naszym celem jest pomóc wszystkim paniom osiągnąć wysoki poziom pewności siebie podczas prowadzenia samochodu także w okresie dużego ruchu. Korzystając z naszych usług, możesz:

  • oswoić się z poruszaniem samochodu w godzinach szczytu po dłużej przerwie od jazdy samochodem;
  • poczuć się pewniej za kierownicą po zdarzeniu drogowym;
  • podszlifować samodzielne poruszanie się po trasie po zdaniu egzaminu na prawo jazdy;
  • lepiej przygotować się do egzaminu praktycznego.

Jazdy doszkalające Warszawa Bielany – zapraszamy do kontaktu

Realizujemy jazdy doszkalające na terenie Warszawy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wszystkich mieszkańców warszawskich Bielan i innych dzielnic stolicy. Podczas jazdy, pokażemy naszym kursantkom, jak poruszać się po Warszawie – mieście, uważanym za jedno z najtrudniejszych dla kierowców w Polsce. Korzystając z naszych lekcji, możesz nauczyć się płynnej jazdy po centrum stolicy, jak również po mniejszych osiedlach i uliczkach. Nauczymy Cię również, jak wybierać dogodne miejsca parkingowe oraz jak parkować w ciasnych przestrzeniach, aby nie uszkodzić okolicznych pojazdów. Zależy nam na tym, aby każda nasza kursantka mogła zdobyć pewność siebie, która, po ukończeniu kursu, pozwala jej samodzielnie poruszać się po dowolnych trasach.