Jazdy doszkalające dla Pań

Nie czujesz się pewnie za kierownicą? Myślisz o zmianie samochodu na większy, ale nie wiesz czy sobie poradzisz? A może przygotowujesz się do egzaminu na prawo jazdy? Jazdy doszkalające dla Pań (i nie tylko) to lekcje jazdy o unikalnej formule, w ramach których szlifujemy umiejętności kierowców – zarówno tych, którzy boją się wrócić za przysłowiowe kółko po długiej przerwie lub zdarzeniu drogowym, jak i tych, którzy dopiero od niedawna cieszą się upragnionym prawem jazdy. Jako Szkoła Jazdy dla Pań PANIE NA DOSZKALANIE naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do kierowców Płci Pięknej, co nie oznacza, że Panów odsyłamy z kwitkiem, przeciwnie.

Dlaczego warto wybrać się na jazdy doszkalające?

Nie ma nic gorszego od niepewnego kierowcy na drodze. Dlatego, jeśli mimo pozytywnego wyniku egzaminu państwowego na prawo jazdy wciąż nie czujesz się dobrze za kierownicą, powinnaś jak najszybciej coś z tym zrobić. Rozwiązaniem są jazdy doszkalające, podczas których będziesz miała okazję:

  • zmierzyć się ze stresującymi Cię sytuacjami w ruchu drogowym,
  • doszlifować podstawowe manewry, jak na przykład parkowanie równoległe,
  • zapoznać się z drogami w Twojej dzielnicy (Mokotów, Ursynów, Wilanów),
  • zadać pytania, na które nikt nie odpowiedział Ci podczas kursu na prawo jazdy.

Jeszcze nie przystąpiłaś do egzaminu na prawo jazdy? Wciąż zastanawiasz się, czy sobie poradzisz? Jazdy doszkalające pozwolą Ci nabrać pewności siebie i prawidłowych nawyków za kierownicą. W trakcie jazd dodatkowych będziesz mogła przećwiczyć wszystkie manewry, a jednocześnie rozwiać swoje wątpliwości dotyczące określonych sytuacji na drodze.

Twoje prawo jazdy od lat kurzy się w szufladzie, a Ty ganiasz na przystanek autobusowy? Może pora to zmienić?! Jasne, od czasu, kiedy byłaś pewnym siebie kierowcą na drodze przybyło samochodów, może zmieniły się przepisy i przybyło kilka dodatkowych rond, ale to nie powód, żeby rezygnować z komfortu, jaki daje Ci poruszanie się swoim własnym środkiem transportu. Jazdy doszkalające to doskonała okazja do tego, żeby przypomnieć sobie podstawy prowadzenia samochodu w przyjaznych warunkach, pod okiem eksperta, z pomocą którego szybko wyeliminujesz ewentualne błędy.

Jazdy doszkalające – Szkoła Jazdy dla Pań Warszawa

Babska Szkoła Jazdy  PANIE NA DOSZKALANIE działa na terenie miasta Warszawa oferując jazdy doszkalające w dzielnicach, takich jak Mokotów, Ursynów i Wilanów. Wykorzystaj jazdy doszkalające jako okazję do zapoznania się z drogami dzielnicy, w której mieszkasz lub pracujesz – poruszanie się po nich własnym samochodem będzie później o niebo łatwiejsze!